10 استایل با سویشرت زنانه زیپ دار که تیپ لاکچری به شما می دهد!!

در دهه های اول قرن بیستم، لباس های آمریکایی هودی تولید می کردند. شرکت Champion Products که قبلا با نام شرکت بافندگی Knickerbocker شناخته می شد، ادعا می کند که اولین سویشرت کلاهدار را ساخته است.

اگرچه، راسل آلتلتیک اولین هودی و یا سویشرت زنانه زیپ دار را می فروشد و ایده خود را در سال 1920 برای جلوگیری از ناراحتی در ورزشکاران منشعب می کند.

از یک پیراهن قدیمی ساخته شده بود. این به ارائه گرما برای کارمندانی که در مناطق سردسیر کار می کنند کمک کرد و برای مدتی عمدتا توسط آنها خریداری شد.

این نیز دلیل دیگری است که چرا آنها با کار سخت همراه هستند، همانطور که در دفعات بعدی در خط خواهید دید.

هودی ما از 390 گرم در متر مربع 100٪ پنبه ارگانیک به صورت سفارشی ما بریده شده است وزن سنگین آن را بسیار بادوام و گرم می کند.

هودی و سویشرت دارای حلقه‌های لمسی در قسمت پشتی برای کاهش ریزش و ایجاد حس نرم‌تر روی پوست است. قبل از بسته بندی، لباس ها را از قبل شسته ایم تا چروکیدگی ناشی از شستشو به حداقل برسد و از خونریزی هر رنگی جلوگیری شود.

هودها دارای اندازه سخاوتمندانه و دو لایه هستند که به خوبی با نوار چسب و بند کشی قابل تنظیم به پایان رسیده اند.

هودی‌های ما در مدل‌های زیپ‌آپ و پیراهن کش دار در چهار رنگ مختلف و پانزده سایز مختلف عرضه می‌شوند.

ما عمداً جیب کیسه‌ای قابل توجه را کنار گذاشتیم تا حجم غیرضروری روی هودی خود را حذف کنیم، اما همچنان دو جیب کناری برای سبک زیپ‌آپ خود باقی می‌گذاریم.

هودی و سویشرت را برای حفظ گرما در روزهای خنک تر، ما را با تزئینات آجدار راحت دور سرآستین و سجاف به پایان رساندیم.

هودی، مانند تمام محصولات ASKET، به گونه ای طراحی شده است که در آزمون زمان مقاومت کند، بنابراین می توانید فصل به فصل بپوشید.

در دهه 70، هودی به یک نماد فرهنگی شناخته شده برای سخت کوشی و شورش تبدیل شد. هنرمندان گرافیتی آنها را در حین تولید هنر خود می پوشیدند.

در این زمان بود که هودی ها شروع به باز کردن جای خود در فرهنگ هیپ هاپ کردند.

در سال 1976، یک فیلم کلاسیک با عنوان راکی شخصیت اصلی را به سختی کار می کند و همیشه مصمم است. او در حین کار و تمرین با هودی دیده می شود.