انواع سینک ظرفشویی

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به این معنی است که مطمئناً در حال آماده شدن برای چیدمان آشپزخانه جدید خود هستید.
احتمالاً قبلاً در مورد سبکی که می خواهید به اتاق بدهید تصمیم گرفته اید، اما در انتخاب عنصری که بسیار ساده به نظر می رسید مشکل دارید: سینک.
چه کسی می دانست که این روزها مدل های زیادی از سینک وجود دارد؟ این انتخاب گسترده سوالات زیادی را برای شما به همراه دارد:

سینک ظرفشویی

سینک داخلی چیست؟

ابتدا باید بدانید که دو نوع خانواده سینک وجود دارد. سینک های توکار و رومیزی.
بیشتر سینک‌هایی که امروزه در بازار پیدا می‌کنید، «توکار» هستند، یعنی در سوراخی که برای این منظور در میز کار در نظر گرفته شده، می‌لغزند.
سینک های رومیزی معمولی آشپزخانه های گذشته هستند که نمایی متفاوت از نمای حیاط با سرامیک دارند و امروزه به دلیل ظاهر قدیمی خود مورد توجه قرار می گیرند. نصب آنها به یک مبلمان خاص نیاز دارد.
اگر خواب آشپزخانه ای به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل را در سر می پرورانید، اما سینک داخلی دارید، مطمئن باشید. فقط روی شیرآلات قدیمی شرط بندی کنید. انتخاب ما را کشف کنید

سینک یک کاسه ای بهتر است یا دو کاسه ای؟

واقعاً پاسخ خوبی برای سؤال تعداد کاسه سینک شما وجود ندارد. هر دو نسخه می توانند کاربردی باشند، فقط از خود بپرسید که چگونه از آن استفاده خواهید کرد و چقدر فضای در آشپزخانه خود دارید.
ماشین ظرفشویی دارید؟
آیا عادت دارید وان خود را با آب داغ پر کنید تا بشویید آنچه پر از کف است؟
آیا عادت به خرید سبزیجات تازه پر از خاک دارید که نیاز به حمام کمی در سینی سینک دارند؟
آیا ترجیح می دهید برای 2، 4 نفر یا بیشتر غذا بپزید؟

همانطور که می بینید، همه چیز به سبک زندگی و اندازه آشپزخانه شما بستگی دارد که اگر سرامیک گرانیتی در آن به کار رفته باشد می تواند انتخاب شما را تحت شعاع قرار دهد.
امروزه دیدن سینک های تک کاسه ای به طور فزاینده ای رایج شده است.

سینک با تخته آبکش یا بدون آن؟
آبچکانی که در سینک ادغام شده است یا آبچکان اضافی که در صورت نیاز قابل نگهداری است؟
باز هم، همه چیز به عادات شما بستگی دارد. به فکر امتحان ظروف شستن دستی هستید؟
آیا می خواهید این آزادی را داشته باشید که پس از تخلیه، آبچکان خود را جابجا کنید تا از سطح کار بزرگتر استفاده کنید و در نتیجه فضا را بزرگتر کنید؟

سرامیک طرح آجر

برای محافظت از میز کار خود (مخصوصاً اگر از چوب ساخته شده باشد)، توصیه می کنیم که یک آبچکان یکپارچه انتخاب کنید!

در غیر این صورت، این به شما و تخیل شما بستگی دارد

تفاوت سینک رزین و سینک استیل ضد زنگ

استیل ضد زنگ مواد اولیه آشپزخانه های حرفه ای است. و به دلایل خوب، سبک، فوق العاده مقاوم و نگهداری آسان است. فولاد ضد زنگ دمای بسیار بالا را به خوبی تحمل می کند و در برابر ضربه مقاوم است. تنها عیب آن این است که به راحتی خراشیده می شود.

سینک های رزین امروزه پرفروش ترین ها هستند. آنها از مواد مصنوعی ساخته شده اند اما این تاثیری بر استحکام این سینک ها ندارد. این مواد با فشار بسیار بالا قالب گیری می شوند که آنها را بسیار مقاوم می کند. مزیت دیگر: امکان سفارشی سازی بسیار زیادی به ما می دهد: هر نوع شکل یا رنگی با سینک های رزین امکان پذیر است. بنابراین انتخاب حتی بیشتر است.

سرامیک دیوار پذیرایی

کدام رنگ سینک را انتخاب کنیم؟

سینک های رزین مشکی بدون شک روند فعلی هستند. اما می توانید با انتخاب سینک های رنگی استیل ضد زنگ متمایز و اصلی باشید که با سرامیک کف منطبق باشد.
و بله، چه کسی گفته است که فولاد ضد زنگ فقط خاکستری است؟

در دموکراتیک دیزاین، ما به‌تازگی مجموعه‌ی کاملاً جدید خود را از سینک‌های خاکستری فلزی طلایی، مسی و تفنگی منتشر کرده‌ایم. به دنبال موفقیت بی‌نظیر این رنگ‌ها در شیرآلات، مجبور شدیم سینک‌ها و دستشویی‌ها را متناسب با آن‌ها طراحی کنیم.